Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winchester probléma?

Winchester probléma?

Figyelt kérdés
Van egy gépem, amibe beletettem, egy régi gépből kivett winchestert, így most 2 van benne, és nem indul be...mind 2 winchesteren van windows xp. Azzal ami alapból volt benne, azzal működik, de a másikkal nem... Mit csináljak?
2011. jan. 14. 20:41
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
46%
nem meglepő hogy nem működik, mivel az oprendszer átkerült egy hardverkörnyezetből egy totál másikba. a meghajtóprogramjai is az előző környezetéhez vannak, így nem fog működni. szedd le róla ami kell, és húzd újra, ha mindenképpen arra a vinyóra akarod rakni a rendszert.
2011. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor bbotol a gép, akkor felismeri a meghajtókat rendesen?

Alaplapi menüben látszik minkettő?

A bootolás sorrendjénél a működő vinyó van beállítva elsődlegesnek?

A régi gépben lévő vinyó valószínűleg master-nek volt jumperelve, ha az újba akarod átrakni állítsd át slave-re a jumpert! Persze csak akkor, ha egy kábelen van a két vinyó.

2011. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy kábelen van a két vinyó, és am nincs rajta semmi ami kell...le kéne az egészet formázni, de nem tudom hogyan tegyem, ha nem tudok belépni az zpbe ha mind a 2 winyó rá van dugva...de am úgy szeretném, hogy mind a 2 winchester maradjon meg, és az xp azon maradjon amin eredetileg volt...amit te második mondtál azt kipróbálom
2011. jan. 15. 08:20
 4/4 A kérdező kommentje:
jó megcsináltam...volt a winchester hátujján 8 réz pöcök, abból 2 össze volt kötve, leszedtem róla a kötést, és így jó....
2011. jan. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!