Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyenge lenne a notebookom...

Gyenge lenne a notebookom játékokhoz?

Figyelt kérdés

Paraméterek:

Márka/Típus: MSI VR602

Processzor: Intel Core Duo T2410 (2GHz)

Memoria: 3giga DD2 667Mhz

Video kártya: SIS M672FX (256mb) integrált

Vinyó: 250 GB S-ATA 5400 rpm

Kijelző: 15,4ˇ WXGA, Felbontas: 1280x800


Minden driver a legujabb.

A gond az hogy amikor felteszek egy összetettebb játékot akkor az eléggé akad minimumon is. gondolok itt COD4-re vagy hasonlókra.Vicces de a WoW fut asztali gépemen (1800Mhz,1giga ddr1, és egy ösrégi videokártya--->30+ fps mindenhol a játékban) notebookomon pedig minimumon is szaggat 12 fpssel. Ezeknek simán futnia kéne, vagy esetleg gyenge a video kártyám hozzá? Rendszer az XP és ezen nem megy a System Controll, vistát nem szeretnék tenni, valaki tud ajánlani xpn is mülködő új (lehetőleg ehhez a notihoz valo) system controll progit?

Köszönöm előre is.Illetve mégegy kérdés:

Normális az hogy megfelelő video driver mellett is csak 60herz-esre tudom álltani a kijelzőt (ha buta kérdés akkor bocs :D )?


2009. febr. 2. 02:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs memória "DDR2 667Mhz" elírtam. Illetve elfeljtettem hozzátenni, hogy midnen más komolyabb probram (uj photoshop, illustrator, video renderelő progi) rettentő gyorsan fut, tömörítés is gyors, csak játékokkal van gond, azok akadnak mint atom :S .
2009. febr. 2. 02:41
 2/8 A kérdező kommentje:

Késő van, bocsánat, talán most sikerül leírnom milyen a memoriája a gépnek:


3 giga DDR2 800Mhz


Igy a helyes, sikerült :) !

2009. febr. 2. 02:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Mivel laptopod van gyaníítom LCD kijelzővel (xD) ezért semmi jelentősége a képfrissítési frekvencának... :)


próbáld meg ezt: [link]

a system control-t .. nem vagyok bztos bene de próba cseresznye...

és még egy dolog... (ezt gndolom te is tudod) de mondjuk ha interneten játszol attol is szaggathat a CoD4 h rossz a neted vagy a szerver gané...

WoW ról is csak ezt tudom mondani.

jaés majd jönnek a nagyok és majd ők még oktatnak.. ennyit tutam segíteni

Üdv!

2009. febr. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az integrált videókártya lesz a gond, azok nem igazán 3d-s játékok futtatásához lettek kitalálva, mint ahogy tapasztaltad elég gyengén muzsikálnak.
2009. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a SiS videokártya nem épp 3D alkalmazásokhoz (játékokhoz) készült. Sajnos ennyit tud. WoW grafikai igénye nem túl magas, az éppen aktuális főváros (régen Shattrath, mostmár Dalaran) egy komolynak számító gépen is akad (az egy helyen lévő sok karakter miatt: betölti azt is akit még nem látsz, de szinte bármikor előtted lehet). Szóval egy jó gépen se ritka a 20 alatti FPS Dalaranban :)
2009. febr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
notbookokat nem játékra tervezik,de amugy már kezdenek játékokat bíró notbookot fejleszteni poton 200 ezer forintért lehet venni gamer konfigot
2009. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minden szupi a gépeden, de nem lett volna szabad megvenned az integrál videókártya miatt! (más minden tökéletes benne) és mivel integrál cserélni sem tudod
2009. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leptop nem játékra való.
2010. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!