Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja az Xbox 360...

Mi lehet a baja az Xbox 360 játéknak?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot kiírtam IMGBurnal 1x sebességel de amikor be teszem az Xboxba a játékot akkor DVD filmnek észleli már letöltöttem az activate.iso is az első rétegre írtam ki de as se segített.Van valakinek még ötlete?
2011. jan. 19. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

2x esen kell ki írni Verbatim +R DL lemezre,az a biztos.

Más sebességgel és más márkájú lemezzel nem biztos hogy menni fog...Próbáld meg újra ki írni.Ha 2x-esen írtad ki,olyan lemezre amire mondtam,akkor valszeg hibás az ISO vagy a formátuma (nonstealth,Wave3..stb) nem kompatibilis a flasheléseddel..Ha Benq vagy Lite-On meghajtós a géped.akkor az is lehet hogy a legújabb frissítés ki lőtte a flashelésed,ugyanis az MS izomból be támadta az ezekre készült flasheléseket


Amúgy az én flashelésem valamiért úgy működik hogy minden lemezt csak másodjára "ismer fel".Elsőre DVD-nek látja.

Ki kell venni a lemezt,majd újra berakni és utána megy.

Valszeg hibás a flash nálam vagy nemtom,senki nem tudja miért csinálja.Többször is újra flasheltem,de nem változott.Viszont nem zavar mert visz mindent xD

Vagyis vitt,nem rég 3LED-et kaptam:(


Szóval írd ki újra 2x-esen VERBATIM +R DL lemezre,ha nem viszi,akkor próbáld ki más X360-ban ha tudod.Ha más X360-ban megy,akkor firssítsd vagy frissíttesd a flashelésed.Ha nem tudod ki próbálni,akkor semmi biztosat nem tudok mondani mivel nálam minden napos volt ez a jelenség xD

2011. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a flashelést hogy kell frissiteni ?
2011. jan. 19. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Lényegében "frissítés" alatt azt értem hogy flasheld vagy flasheltesd újra a géped egy újabb firmware-el.


Jelenleg a legújabb firmware verzió Hitachi,Benq és Lite-On meghajtókhoz az LT+ v1.1...Ezzel flasheld újra ha nálad nem megy a gamma de másnál igen.Esetleg kérdezd meg azoktól akiknél megy a gamma hogy nekik milyen firmware-el van flashelve a gépük.Nekem például egy ős régi Xtreme nonstealth v1.2-vel volt (van) flashelve a Benq meghajtóm és abszolút vitt mindent.Még mások folyton újra és újra flasheltek,nekem abszolút semmi gondom nem volt vele évekig..Igaz Live-ra nem tudtam fel menni vele,de nekem fontosabb volt hogy mindent vigyen minthogy fél évente újra flasheljem.


Ha nem vágod a témát,akkor szerintem bízd rá valaki másra aki ért hozzá és csinálta már,mert ha nem jól csinálod ki is nyírhatod a meghajtódat egy meghajtó csere pedig még a flashelésnél is macerásabb....

2011. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 20. 18:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki nem tud egy olyan boltot ahol ki flashelnék az Xbox 360-omat ?
2011. jan. 23. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennek az oldalnak az alján,hirdeti magát valaki,hogy flashelést vállal. [link]

Hívd fel,ha gondolod.


06/30-4900796

2011. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!