Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kékhalálozik kétpercenké...

Miért kékhalálozik kétpercenként a 7?

Figyelt kérdés
Mióta megvettem az új gépem win7-el futott tökéletesen. Aztán egy régi játék miatt xp-t telepítettem. Nemrég újra ráraktam a 7-et, de 2 percenként kékhalál. Vírus nincs, driverek az eredeti lemezről. Igaz, csak vista, és xp driver van rajta, de régebben futott a vistással gond nélkül. Win7 jogtiszta. 5letek?
2011. jan. 23. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A driverekből a legfrissebbeket érdemes feltenni. Tehát a gyártó oldalára felmész, és letöltöd/telepíted a legújabbakat.
2011. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

nézz körül a házban is. hátha a hűtő elmozdult a prociról.

vagy a videokártyánál...

2011. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak: ezen már túl vagyok, eredmény ugyanaz.

Elsőnek: Szerinted ez megoldhatja a problémát? Hiszen előzőleg is ezekkel a driver-ekkel futott, s nem volt gáz. Azért megpróbálom. Már jönnek le az új driver-ek.:D

2011. jan. 23. 12:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Na hát azért nem mondanám, hogy mindig a legújabb driver a legjobb ám!!!

Én mindenesetre szétszedném a gépet, ha széttod és nem barmolod szét a garancia matricát, kifújod, megnyomkodod igényesen a dolgokat, majd teljes formázás és újrarakod megint. Más ötletem nincs...

2011. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezen is túl vagyok már. A végeredmény ugyanaz.:(
2011. jan. 23. 16:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj egy képet ha tudsz a kékhalálról, amin olvasható a szöveg. Utánanézünk, hogy mivel van gondja.

Mert ez így már kezd furcsa lenni. :) Vagy az is elég ha a hibakódot, és azt a részt beírod ahol leírja, hogy melyik részben/milyen fájlban történt a hiba.

2011. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
szerviz akkor ha driver se oldja meg.
2011. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Túl sokat telepítgetted. Nem szabad annyiszor! Tönkre fog menni a géped! Nekem is ez volt :S


24/L

2011. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez hülyeség, bocsi! :D
2011. febr. 14. 11:23
 10/15 anonim válasza:

Az nem hülyeség amit az utolsó írt! Ha folyton telepítgeted ez nem tesz jót neki! Egyszer Windows 7 aztán mondjuk xp aztán meg megint a 7 az nem tesz jót neki! Az enyém ettől ment tönkre és az mondta hogy ez a baj aki javította! Meg amikor bekötettül a netet akkor is azt mondták!

Szal ne hülyézd le mert így van!

2011. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!