Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék moderátor egy...

Hogyan lehetnék moderátor egy torrent oldalon?

Figyelt kérdés
Szóval?
2009. febr. 5. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az adott oldal tulajával kell beszélned, de sok reményt ne fűzz hozzá, a modok vagy olyanok, akik amúgy is ismerik a tulajt, vagy olyanok, akik különösen sokat tettek az oldalért, esetleg rendszeresen ott múlatják szabad idejük.
2009. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 yuda ***** válasza:
Igen,ez így van,ahogy írta az előző hozzászóló,sőt ki is szokták írni,hogy ilyen kérésekkel ne is zaklassák őket,majd ők megkeresik az illetőt,ha úgy érzik eljött az idő.
2009. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én moderátor vagyok :)
2009. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél fenn az oldalon, amennyit tudsz. Az újakat segítsd, a vitákat simítsd el, ne vitatkozz senkivel. A férjemet is így kérte fel moderátornak az egyik oldal Adminja.
2010. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elsősorban az a lényeg, hogy tarts be minden szabályt és ne kapj warn-t! Elsősorban vagy azt mondják, hogy előtte legyél segítő, vagy tölts fel x torrentet hibátlanul! Van olyan is, amikor azt mondják, hogy felvesznek, de korlátozott jogkörrel, aztán kapsz x hónap próbaidőt, ami alatt elválik, hogy maradhatsz-e vagy sem! De ha bevállsz és ügyes vagy, akár tovább is léphetsz az Admin ragba is! Én is moderátorként kezdtem az egyik torrent oldalon, aztán felkértek Adminnak és most jelenleg Staff vezető vagyok. A lényeg az, hogy tarts be minden szabályt, aztán ha felvesznek modinak, tegyél is le valamit az asztalra! Aztán ha ügyes vagy, akár tovább is léphetsz a ranglétrán!
2013. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!