Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP újratelepítésével...

Windows XP újratelepítésével próbálkozok. Itt olvastam h. valami Hiren's Boot CD kell, h. sikerüljön letörölnöm a merevlemezről az előző telepítési fájlokat. Mi az a Hiren's Boot CD, ez progi? Le tudom tölteni valahogy?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon, technikai segítség nélkül, és holnapra rendbe kéne tennem a gépemet, mert lassan semmit sem tudok kezdeni vele, mindig kiírja, hogy tele a C meghajtóm. Kérlek segítsetek, hogy kezdjem el!
2011. jan. 29. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a Hiren's Boot Cd-re nem lesz szükséged.

Először is ments ki minden adatot a gépedről.

Másodszor telepítőlemezről bootolsz.

Harmadszor formázol a telepítő alól (első körben zaklatni fog, miért akarsz 2 oprendszert tenni egy partícióra, másodikban ajánlja majd fel a formázás lehetőségét).

Így garantáltan nem lesz tele a C meghajtód.

2011. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Nem kell neked hiren lemez. Elég, ha bebootoltatod a windows telepítő CD-t/DVD-t, és formázod vele a merevlemezt.
2011. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyszerű hír! :) Most ott tartok, hogy amikor elindítom a telepítő CD-t, akkor nem kérdez rá, hogy felül akarom e írni(azt mondták rá fog kérdezni), hanem kiírja, hogy nincs elég lemezterület a telepítéshez. A /c-ről már többet nem tudok törölni, és mégis tele van valami szarral.

"Harmadszor formázol a telepítő alól (első körben zaklatni fog, miért akarsz 2 oprendszert tenni egy partícióra, másodikban ajánlja majd fel a formázás lehetőségét)." Na nekem ezt miért nem ajánlja fel?

2011. jan. 29. 18:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne hagyjatok egyedül! A telepítés melyik részén kérdezi meg, hogy formázza e a winyót?
2011. jan. 29. 19:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldva! :)
2011. jan. 29. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó gyorsan megoldódott (~30 perc) :)
2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!