Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy DVD-n lévő...

Hogyan lehet egy DVD-n lévő filmet rámásolni a Winchesterre?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam , de ezt írta ki:A megadott elérési út nem található Pendrivera sem tudom rárakni. Szerintem az a baj, hogy még a DVD-n van a fájl. Viszont nem engedi rámásolni a Winhesterre! Előre is köszi a válaszokat!
2011. jan. 30. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
képfájlt kellene csináljál, ha original dvd-ről van szó és nem másolásvédett
2011. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnyitod a lemez tartalmát, mind kijelölöd, másolás, majd a wincsin a célmappába beillesztés.
2011. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is képfájlba érdemes másolni.Ha az ingyenes alcohol 52-t használod,akkor nem gond a másolásvédelem sem.Viszont ha kiírod a képfájlt(természetesen képfájl írása funkcióval),akkor a kapott dvd ugyanúgy másolásvédett lesz.
2011. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha másolásvédett a dvd, akkor csak katyvasz lesz a vinyón. a DVD Shrink progit pld direkt erre találták ki, hivatalosan hogy biztonsági mentést tudj késziteni a filmjeidről. De gond nélkül másolja a másolásvédett filmeket is
2011. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A dvdshrink a maga korában kitűnő volt,de a mai másolásvédelmekkel már nem tud megbírkózni.


Azért ajánlottam az alcoholos módszert,mert az ingyenes program lévén frissíti gond nélkül magát,és az új másolásvédelmek sem lesznek problémák.Írni nem tud ugyan,de a kapott képfájlt gond nélkül ki lehet írni más ingyenes alkalmazás segítségével,pl imgburn.


Van olyan program,ami a háttérben feloldja a másolásvédelmet-anydvd,és így alkalmassá teszi a dvdt,hogy másolható legyen normál dvd mentő szoftverekkel.Ilyen ingyenesek között pl a handbrake,dvd decrypter vagy akár a format factory is tud ilyet.De az anydvd nélkül nem képesek másolásvédett dvdt kezelni.Olyan program is van,ami magában foglalja a másolásvédelem feloldását,pl dvdfab.Ezekkel az a baj,hogy a crackelt verzió nem frissíti magát(ha igen,akkor szinte biztos,hogy már nem lesz jó a törés),így a legújabb másolásvédelmek feltöréséhez folyton le kell töltened a legújabb crackelt verziókat.

2011. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak a linkek is:


[link]


[link]


A képfájlt azt rá tudod másolni a pendrive-ra is,és másik számítógépen is be tudod mountolni.Ez a módszer már csak azért is jobb,mint aviba menteni,mert nem lesz jelentős minőségromlás,mint avinál.A torrent oldalakon az avi a kisebb mérete miatt népszerű.

2011. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megjegyzés:


az alcoholnak 3 verziója van


120% - ez mindent tud,de nincs ingyenes verziója


52% - ennek van fizetős és ingyenes verziója is


a szoftverbázisos link az ingyenes verzió

2011. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. jan. 30. 15:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem állandó jelleggel akarsz ilyeneket csinálni,hanem egyszeri alkalom,akkor itt egy nagyszerű megoldás aviba mentésre.Az anydvd próbaverzióját tudod korlátozott ideig használni:


[link]

2011. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!