Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fontoos kérdés Windows-al...

Fontoos kérdés Windows-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt egy programom...a Microsoft Security Essentails vagy mi..és ugye az vizsgálta, hogy eredeti e a gép. Na most az kb 2 hónap után kiírta h nem és 30 napom van h újra tegyem vagy ilyesmi...és utánna egy frissítés során, hogy megint 30 napom van..de én most kitöröltem ezt a programot..akkor szerintetek most csinál majd valamit ? Vagy most mit kellene csinálnom. Kaptunk egy eredeti CD-t de az Windows 7 starter...nekünk meg HomePremium van ....windows 7 loader-rel próbáltam már, de az nem csinált semmit :s

Szerintetek mit csináljak?

Köszönöm előre is a hozzászólást. :)


2011. jan. 30. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Így jár, aki nem eredeti windowsra tesz MSE-t - holott mindenhol világosan megmondják, hogy csak eredetire szabad feltenni.

A megoldás: újratelepítés, mert ez után se loader, se más nem műxik.

2011. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Windows 7 loader by DAZ legújabb verziója meg kell, hogy oldja. Talán valami elavult verziót használtál.


[link]

2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

DAZ-al nekem is tökéletesen működik, az MSE is.

[link]

2011. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én letöltöttem, de ugyan úgy kiírta, hogy eredeti beszerzése vagy rákérdezés késöbb. Roszul csináltam ? Nem értem..hogyan másképp ?
2011. jan. 30. 20:40
 5/16 A kérdező kommentje:
Az MSE-t nem én töltöttem le hozzá...hnem a boltban telepítettük és már eleve rajt volt. :S
2011. jan. 30. 20:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Telepítéskor jobb klikk és futtatás rendszergazdaként, ha az UAC be van kapcsolva. Ezt nem felejtetted el, ugye?
2011. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ezt most nem értettem..ne hragudj...akkor amikor a loader-t futtatom ? vagy ?
2011. jan. 30. 20:52
 8/16 A kérdező kommentje:
csak az újratelepítés segít ?
2011. jan. 30. 21:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, a loadert úgy futtatod, hogy rájobbklikkelsz (jó szó), és kiválasztod a menüből, hogy futtatás rendszergazdaként.
2011. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem olvastad elég figyelmesen a használati utasítást. Olvasd végig a hozzászólásokat is az ucoz.ru fórumon.

Leellenőriztetted a MS weblapján?

Lehet le kell szedni az előző loadert. De ez mind le van írva ott a linkelt fórumon.

2011. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!