Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régebben találkoztam egy...

Régebben találkoztam egy olyan stílussal, amely a felvette modellezést felgyorsította. A felgyorsított videó nagyon szép látványt nyújtotta. Ennek a műfajnak mi a neve, vagy hogyan lehet meg találni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 11:40
 1/3 tamasoft ***** válasza:
Animáció a neve, és úgy csinálják, hogy minden változást jelentő mozdulatról egy képet készítenek, aztán ezeket a képeket gyors egymásutánban vetítik le. Ezáltal úgy tűnik, mintha egy mozgó képet néznénk.
2011. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten erre gondoltam. Mert nem csak bizonyos lépéseket fényképeznek le. Hanem mindent lehet látni rajta. Szóval az egér mozgástól kezdve mindent. Ahogy húzza a vertexeket, mindent csak nagyon fel gyorsítva. Így olyan hatás ad mintha valaki nagyon gyorsan modellezne és szépen kialakul a forma.
2011. jan. 31. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy egyszerű videó felvevő programra gondolsz,amivel fel lehet venni hogy mi történik,mit csinálsz a gépen.Például FRAPS.Az ilyen progi az egér mozgásától kezdve mindent rögzít folyamatosan amit a gépen csinálsz és videóban el menti.Majd egy videó szerkesztő programban az így fel vett videót fel gyorsíthatod,meg vághatod amit akarsz.


Szerintem erre gondolsz,ha nem akkor nincs ötletem.

Talán linkelj be egy videót amiben azt láthatjuk amire gondolsz.


Ha viszont a kérdés arra vonatkozik hogy milyen "címszó" alatt lehet ilyen videókat találni,azt sajnos nem tudom.Azt nem igen szokták a videók nevében feltüntetni hogy mivel és hogyan rögzítették,szerkesztették.

Esetleg a leírásban ha feltüntetik,de még ott is ritkán és sok videó megosztó oldalon nem is lehet leírások alapján keresni csak videók neve alapján.

2011. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!