Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan és hol tudom beállítani...

Hogyan és hol tudom beállítani azt, hogy az email címet meg a jelszót megjegyezze a gép?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kliensben vagy neten?
2011. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában a bejelentkező felületen legyen az e-mail vagy online játék vagy fórum..stb,ki lehet pipálni hogy jegyezze meg az e-mail címet és jelszót,és hogy autómatikusan jelentkezzen-e be.


De általában véve hogy a számítógéped minden jelszót és emailt,felhasználói nevet meg jegyezzen amit be írnak,szerintem nem lehet.

Szal ha el akarod lopni olyas valaki felhasználó nevét,jelszavát akivel közös gépet használsz ahhoz egy kicsit hekkerkedni kell...Ha saját jelszavaid,felhasználó neveid akarod menteni akkor azt általában meg teheted a bejelentkező képernyőn,vagy bejelentkezés után a beállításoknál.

2011. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy be lehet állítani mert be volt csak újra lett telepítve a gép és most nem tudom,hogy kell.(Beadott egy leugró ablakot és megkérdezte hogy ezen a gépen megjegyezze a jelszót?)

Nem akarom senkinek semmijét elvenni nem akarok hekkerkedni.És hiába pipálok ki mindent az adott oldalon másnap kezdhetem elölről mert csak addig jegyzi meg míg ki nem kapcsolom a gépet.

2011. febr. 2. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Böngésződ? Firefox?

ezesetben Eszközök (szerkesztés)/beállítások->adatvédelem, állítsd be "Megjegyzi az előzményeket".

Biztonság fül jelöld be "Webhelyjelszavak mentése"

Ezután jónak kell lennie.

2011. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Sikerült! :-)
2011. febr. 3. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!