Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows újratelepítés után a...

Windows újratelepítés után a megmaradt progikat látom ugyan, de nem tudok hozzáférni. Win XP home editionről van szó. Jogosultságot hogy tudnék hozzárendelni a régi documents and settings mappához?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan tudnál hozzáférni azt nem tudom , de mikor ujratelepitetted formázott partícióra telepítetted ? Mert ha nem akkor azért látod !
2011. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezd elölről a telepítést szerintem és formázd azt a partíciót...utána telepítheted a programjaid, persze a driverek után...

Telepítés után nem lehet maradék az előző rendszerről.

[link]

2011. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 spaceship ***** válasza:
Nekem is maradtak fenn telepítés után ilyen documents and settings, application data parancsikonok windowsból nem tudod megnyitni öket csak más op rendszerből de nincs bennük semmi csak újabb üres mappák. De windowsból is lehet öket törölni.
2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!