Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régebbi albacomhoz már nincs...

Régebbi albacomhoz már nincs is windows 7 driver?

Figyelt kérdés

2008-ban vásároltam egy Albacomp M66SR típusú notebook-ot. Kaptam hozzá linux, vista és xp drivereket. Gondoltam haladok a korral, kipróbálom a Windows 7-et, de sehol az égvilágon nem találok hozzá driver cd-t.

A régi gépekre már nem is lehet ilyet felrakni?


Előre is köszönöm a segítséget! :)


2011. febr. 4. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Clevo M66SR irányba keress...
2011. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az illesztőprogramok telepítőfájlját WinXP / Vista kompatibilitási módban futatni. Jobb klikk -> Tul. -> Kompatibilitás fül.

Nem notebookom van, de a közel 8 éves alaplapom integrált hangkártyáját is csak így tudtam működésre bírni.

2011. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az első válaszolónak üzenem, hogy a keresés folyamatban van. :)


A második válaszolónak: Sajnos nem tudom úgy futtatni mert amikor felrakok egy operációs rendszert akkor csak 1 cd-t tudok betenni. Külön hardveres cd-m van a vistához és külön az xp-hez.

Lány vagyok, és nem vagyok egy műszaki zseni, de ha az egyik cd-t beteszem és sorba feltelepítem a cuccokat akkor hiába teszem be a másikat azzal már nem csinál semmit.

Vagy én csinálok vmit rosszul? :D

2011. febr. 4. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

[link] a CLEVO hiavatlos honlapja. 200-asnál újabb drivert nem találtam.

Csak az egyik CD-t kell használnod, a vistásat javaslom. Miután beteszed, a CD meghajtódon keress install.exe, setup.exe nevű fájlt, általában a kettő közül valamelyik és azokon állítsd a kompatibilitást, ahogy fentebb leírtam.

Ha nem sikerül írhatsz egy e-mailt is.

2011. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Clevoval sikerült megoldanom! :)


Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Aranyosak vagytok! :)

Minden jó!

2011. febr. 8. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!