Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néha megbolondul a gépem, és...

Néha megbolondul a gépem, és bejön a kékhalál. Utána minden rendben csak néha 1x csak a semmiből kékhalál, ujraindítom és jó. Mi baja lehet? Néha van gond a géppel, sztem hardverhiba.

Figyelt kérdés

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this the firsts time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow adapters.


Check with your hardware vendor for my ani BIOS updates. Disable BIOS memory options sachs as caching or shadowing. If you need to use safe mode to remove or disable components, restart your computer, press f8 to select Advanced startup options, and then select Safe Mode.


Technical information:


*** STOP: 0x0000008E (0XC0000005, 0X8B7B4189, 0XB2EC9A9C, 0X00000000)

*** cng.sys - Address 8B7B4189 base at 8B7A2000, Date Stamp 4a5bc427


Collecting data for crash dump...

Intializing disk for crash dump...

Beginning dump for physical memory.

Dumping physical memory to disk: 100

Physical memory dump complete.

Contact your system admin or technical support group for further assistance.


2011. febr. 7. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
pontosan ez a szöveg :)
2011. febr. 7. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindenfajta esetre van vizsgálat :). De szerintem ha vírus általt van, akkor formázd a a Windows-t.

2011. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használj linuxot
2011. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!