Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hová töltsem fel a filmet,...

Hová töltsem fel a filmet, hogy aztán az ismerősöm le tudja tölteni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Adott egy film, amit jelenleg sehonnan sem lehet letölteni (már régebbi) és nem is vásárolható meg.

Nekem meg van és szeretném valakinek átküldeni.

Nagyméretű (majdnem 1,5 Gb) azt hiszem avi formátumban. Fel tudnám ezt valahová tölteni EGYSZERŰEN, hogy aztán ő letölthesse a saját gépére?

Próbáltam tömöríteni, feldarabolni ilyesmi de annyira tele van a gépem, hogy már nincs rajta elég hely.


Olyan is megfelel, ahol nem tárolja sokáig, az mindegy.


Tudnátok valami tanácsot adni, hogy mit csináljak?


Valami egyszerűbb dologra gondoljunk, mert nem vagyok nagy szakértő :)


2011. febr. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Erre egyszerű megoldás a torrent (nem, nem torrent oldalra gondolok). A lényeg, hogy ezt a filmet torrentben elkészíted, majd átküldöd az ismerősödnek, hogy ő letöltse a gépedről. Leírást erről itt találsz: [link]
2011. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült! :)
2011. febr. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!