Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bootmgr is compressed press...

Bootmgr is compressed press ctrl alt del. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ujrainditottam a gépem (fuji. S amilo Pi3525/win vista) és előtte frissitést végzett. Nos az ujra inditás után nem kaptam mást csak egy hiba üzenetet a képernyőn a következővel. Bootmgr is compressed press ctrl alt del.

Tudom azt jelenti hogy valamiért nem tud bootolni, megirtam egy vistát , beállitottam hogy dvd-ről bootoljon, de semmisem történik, gondoltam oké meg probálom pend.-ról is. Igy sem müködik. Mit tegyek? Hol a probléma? Tudok segiteni én rajta, vagy vigyem szerelőhöz?


2011. febr. 10. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj egy javítótelepítést csinálni.

Próbáld ezt:

[link]

Nézz utána a Google-n:

[link]

Telepítsd újra (ha kell, akkor Linux Live CD-vel megmentheted az adataidat).

Linux Live CD-vel megpróbálhatsz bebootolni, és a C:/boot mappáról egy másolatot készíteni, majd az eredetit törölni, végül átnevezni a másolatot az eredetire, ez hátha megoldja.

Valószínűleg azért nem bootol egyikről sem, mert a boot sorrendet a BIOS-ban nem állítottad át.

2011. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!