Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az h néha nem...

Miért van az h néha nem látszik az µTorrent ikonja az óra mellett?

Figyelt kérdés

Többször volt már ilyen ,akkor mindig a parancsikonnal kellett elínítani.Ha töltöttem le akkor sem maradt ott.

Mi a baja?Nem lehet vhogy megcsinálni h ott maradjon?


2011. febr. 11. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor eltünik megáll a letöltés vagy sem? Ha megáll akkor valami programhiba miatt egyszerűen kilép, de ha folytatódik a letöltés akkor valószínűleg bekapcsoltad a "főnök gomb" funkciót és azt a gombot nyomkodod valamiért.(Ekkor eltünteti az ablakot mindenhonnan)
2011. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, minden megy szépen rendben csak az zavar h mindig meg kell keresni a parancsikont és úgy kell elindítani.Am általában jelzi..csak néha-néha fordul elő.
2011. febr. 11. 09:20
 3/4 A kérdező kommentje:
am nincs bekapcsolva az a "főnök gomb"...
2011. febr. 11. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az utorrent bugja.Nekem is csinál néha ilyet,és más ismerősöm is mondta már.Ugyanúgy fut rendesen,egyszerűen csak eltűnik a tray ikonja.


Nekem csak a gép újraindítása szokott segíteni.

2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!