Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbolondult a gépen. Bekapcso...

Megbolondult a gépen. Bekapcsol, de rögtön utána kékhalál és leáll. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát bekapcsolom, elkezd tölteni, eljut odáig, hogy bejöjjön az az ablak hogy Windows és alatta tölti azzal a "kis kék csíkkal". Előtte megkérdezi,hogy Csökkentett móddal vagy Csökkentett mód hálózattal vagy Csökkentett mód parancssorral vagy Windows normál módú indításával szeretném bekapcsolni. Akármelyiket választom csak a "kis kék csík"-os töltésig jut el, majd leáll és újraindul és akárhányszor próbálom. Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek! :( Köszi előre is.
2011. febr. 12. 17:12
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocs,rosszul írtam. Így akartam:gépem*
2011. febr. 12. 19:20
 2/25 anonim ***** válasza:
2011. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszi, de ebből nem igazán értek semmit... :(

Nem vagyok egy számítógép zseni.. :S

2011. febr. 13. 17:45
 4/25 anonim ***** válasza:
Telepítettél mostanában új progit? Vagy éppen új hardvert? (Pl. videókártya). Azok okozhatják. Csökkentett módban sem indul?
2011. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Semmit az égegyadta világon nem telepítettem.. :(

Csökkentett módban sem indul sajnos.

De már nagyon kéne a gép, mert szóbelire kell készülnöm...

Köszi

2011. febr. 13. 21:23
 6/25 anonim ***** válasza:
Táp, alaplap, kábelek, bármi lehet. Vidd szervízbe.
2011. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Alaplap


* Alaplaphiba miatt is újraindulhat a számítógépünk, de nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni. Előfordulhat, hogy csak a BIOS beállításai nem megfelelőek, célszerű lehet CMOS resetet végezni, illetve a problémás beállításokat ellenőrizni (pl. AGP fast write kikapcsolása)!

* Ha ennyi nem elég, akkor szintén kérjünk kölcsön egy alaplapot teszteléshez.

Merevlemez


* Kábelcsere

* Hard Disk Sentinel

2011. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azt hittem meg tudom csinálni egyedül is, de mint kiderült nem vagyok valami számítógép zseni.. :S

Mennyibe kerül a szervíz? Úgy értem mennyiért nézik meg/javíták meg?

2011. febr. 14. 18:18
 9/25 anonim ***** válasza:
Hibától függ,és h kell e telepíteni windowsot.
2011. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
dettó ez a gondom,épp 2 napja tettem fel a kérdést de nem igazán kaptam rá választ,nyilván mert annyira széles a skála a lehetőségek között mi lehet az ok,de dettó ez a gondom,mondjuk mindent leteszteltem kivéve a tápot és az alaplapot,káneleken mit lehet tesztelni? mit húzzak vagy cseréljek vajon ki?
2011. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!