Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tölthetem le a The Sims 3...

Hol tölthetem le a The Sims 3 Álomállásokat (Ambitions), Luxuslakásokat?

Figyelt kérdés
Már töltöm egy odlalról,de valószínúleg nem fog menni,mivel a torrent iso. fajlt tartalmaz és leszerettem volna tölteni a TDU2-t is végül le is töltöttem és ott is iso. fájl volt,nem tudtam megnyitni semmien progival,és végül azt olvastam h kikell azt égetni?! igaz ez?
2011. febr. 14. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nem:D

az .iso fájlokat megnyithatod virtuális meghajtó programmal (daemon tools például), vagy lemezre "égetheted". szóval kiírhatod lemezre.:D


szedd le a deamon tools nevű programot [link]

megtalálod a download gombot.


leszeded, felrakod, és aztán Csatlakoztatsz az egyik virtuűális meghajtójába egy .iso fájlt. (magyar nyelvű)

és akkor olyan lesz, mintha egy új CD/DVD meghajtód lenne. onnan már menni fog a telepítés simán.

2011. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, sikerült...:))
2011. febr. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!