Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell hálózatról telepít...

Hogyan kell hálózatról telepíteni? Milyen program kell hozzá? Sima windows 7-em van, nem server opr.

Figyelt kérdés
Ha valami netes leírást tudok, ami normális, érthető, az is jó. (angol/magyar)
2011. febr. 15. 23:38
 1/6 czibles ***** válasza:
54%
megnyitod a telepítő fájlt hálózaton keresztül (megosztott mappából)...
2011. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vicces vagy :" Ha lenne opr a gépen nem lenne gondom, de üres a lemez.
2011. febr. 17. 02:24
 3/6 czibles ***** válasza:

vicces vagyok vagy sem, arról nem tehetek, hogy nem egyértelmű a kérdésed, sőt még inkább megtévesztő. azt hittem, hogy win7 van a gépeden. még most sem írtad le, hogy milyen OP rendszert akarsz telepíteni (bár gondolom win7-et, ha már olyanod van).

amúgy meg:

[link]

2011. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik gépen igen windows7 van, és win7-t (ha nincs más akk xp-t) akarok a másikra is. Ugyanazt a mentést nem húzhatom át, mivel a jelenlegi rendszer 64 bites, a másik gép viszont csak 32-es. A 2 gép között az egyetlen kapcsolat a hálózat, az utóbbian ugyanis se cd/dvd meghajtó nincs, se az USB portok nem működnek.


Remélem mostmár mindent tudsz.

2011. febr. 18. 10:51
 5/6 czibles ***** válasza:

fenti linket próbáltad?

Igaz nem olvastam végig, de szerintem működnie kell.

2011. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, néztem már, de nem látja a kliens gép :(

Közben megfordult a fejemben egy olyan lehetőség, hogy virtuális gépen felhúzni egy rendszert rend hdd-re és utána azt át rakni a cél gépbe, de ezt még nem volt időm kipróbálni.

(Arra alapozom, hogy a jelenlegi rendszerem se ezen a gépen lett telepítve, mégis fel tudott állni a rendszer egy teljes konfiguráció csere után)

2011. febr. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!