Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik normális videó és...

Létezik normális videó és hang digitalizáló Win7 -re?

Figyelt kérdés
Normális árral is, persze ...
2011. febr. 16. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Videó digitalizálásra tv-kártyát használtam annakidején, 10 körül megkapod.

Hang digitalizálására meg szerzel egy lejátszóeszközt (régi hifi/lemezjátszó), és rádugod a géped vonalbemenetére, és felveszed.

2011. febr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hang digitalizálása ilyen egyszerű? Köszönöm.

Gondolom a videót is megtudom oldani, majd veszek egy digitalizálót. Szóval akkor menni fog régi VHS filmek digitalizálása win7 -re?

2011. febr. 16. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A windows verzió lényegtelen. És igen, én is VHS-ről vettem át, 1 szál RCA a videónak, 2 RCA-1 jack a hangnak, és megy is. Minél combosabb a géped, annál jobb minőségben. Nekem annak idején csak egy 1.2 GHz-es Celeronom volt a célra, azzal 320×240-ben tudtam csak felvenni. Egy újabb géppel a 640×480 sem okozhat gondot, VHS-nek elég is annyi, úgysincs olyan jó minősége.
2011. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!
2011. febr. 17. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!