Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 op. Rendszeren, a...

Windows 7 op. Rendszeren, a Windows live messenger 11. -en hogyan lehet betűszínt és nevet változtatni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 09:21
 1/2 vagyokakilehetek ***** válasza:

betű szín méret típus váltás.

megnyitsz egy ablakot kivel beszélgetni akarsz--->szövegbeviteli mező jobb oldalán van egy >> jel.--->klikk rá--->megjelenő helyi menüben választhatod ki--->betűtípus módosítása



nevet változtatni hogy érted? a kijelzett nevet vagy a regisztrált nevet??


MSN fő ablaka--->profilkép alatti területen ott van írva a neved és egy kis nyíl.--->klikk rá--->megjelenő helyi menüben név változtatás.--->ez elvisz a MSN weboldaladra ott tudod a személyes beállításoknál a nevet változtatni...

2011. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a meg jelenítendő névre..ami a régin plusszal színes is lehetett..ennél a kérdésnél egyik barátomra utalok..nem tudom,h van-e plussza..csak kicsit már őt is idegesíti,h az ismerősei teljes nevét látja,ésnemazt amit kiírtak..:S

Ez őt zavarja..és mivel nincs ide regisztrálva,ezért én kérdeztem meg..

2011. febr. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!