Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond? újratelepítet...

Mi lehet a gond? újratelepítettem az op. Rendszert de nem jó, akad az egész. Bőv. Lent

Figyelt kérdés
tele volt a gépem szeméttel, ill. vírussal ezért úgy döntöttem h újratelepítem az XP-t. Meg is csináltam, le lett formázva a vinyó is, de vmiért akad a gépezet.pl. ha egy ablakot odébb húzok akadozva megy odébb. vagy ha bármiylen dokumentumot görgetek totál darabosan mozog. mi lehet a gond?(2 féle xp-t is próbáltam, mindegyiknél megvolt ez a jelenség)
2011. febr. 21. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a hardvereket!
2011. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*Start-Sajátgép-jobb klikk-kezelés-eszközkezelő


Nézd meg mi mellett van kérdőjel


Ha minden fent van restart és enjoy!

2011. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Drivereket is fel kell tenni...

Alaplapi, utána VGA és a többi , ha szükséges.

2011. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké vágesz, nekem ez idáig abból állt h a hangot megcsináltam h legalább az legyen:D:D


köszi a segítséget

2011. febr. 21. 21:11
 5/7 A kérdező kommentje:

gondom van

megnéztem a kérdőjeleket ez a 2 kérdőjeles:

-Videóvezérlő

-Videóvezérlő (VGA-kompatibilis)

gondolom ez a videókártya kerestem rá neten drivert(ati radeon sapphire x1950gt) le is töltöttem de telepítés közben hibaüzeneteket írt ki. vmi catalyst control centerről magyarázott, leszedtem azt is telepítem erre ott is hibaüzenet mi a megoldás?


úgy se ment h varázslóval akartam illesztőprogramot rájuk keresni

2011. febr. 21. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt próbáltad? [link]
2011. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
itt még nem, de úgy néz ki ezzel jó lesz, köszi
2011. febr. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!