Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom átmásolni...

Miért nem tudom átmásolni cd-ről a fájlokat a gépre?

Figyelt kérdés

Valami gond van a géppel, mert mostanában nem másolja át cd-ről a gépre a fájlokat. Azt írja ki, hogy "Adathiba (CRC)" vagy "A forrásfájlt- vagy lemezt nem lehet olvasni"


Most próbáltam megint egy adat cd-t, azokat a cd-n lévő fájlokat amik mappában voltak nem másolta át, csak az olyan pl exe fájlokat amik nem voltak benne mappában.


Nem tudok dvd-t sem nézni, mert egyszerűen nem játszik le egy dvd filmet sem, mindegyik lejátszóprogram csődöt mond. Próbáltam úgy, hogy átmásolom a dvd lemezen lévő video ts mappából a fájlokat egyenként a gépre. 3 filmet is megpróbáltam, előbb utóbb mindegyiknél CRC hibát írt ki. Úgy volt, hogy az első fájl még átment, de a másodiknál már CRC hibát írt ki és nem tudta átmásolni.


Van valakinek ötlete, hogy mi baj lehet a géppel?

Válaszaitokat előre is köszönöm!!!


2011. febr. 23. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Rossz az összes kipróbált CD. - Minél többet próbáltál ez annál valószínűtlenebb.

2. Meghalt a DVD olvasó. Ezt látom reálisabbnak, próbálj egy másikat kölcsönkérni és azzal megpróbálni. Ha meghalt lehet, hogy nem teljesen rossz, csak az olvasófejet kell megtisztítani, ha szét tudod szedni megpróbálhatod rosszabb már nem lesz alapon. Nem tudom író vagy olvasó, ha író és még ír, akkor csak az olvasófej a rossz, döntsd el mi legyen.

3. Ha a másik olvasóval se működik akkor telepítsd újra az op. rendszert hátha ez megoldja. Ha nem akkor passz, de tuti lehet még oka

2011. febr. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is dvd-olvasóra tippelek
2011. febr. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, köszönöm, megpróbálom megtisztítani. van tisztító cd az szerintetek segíthet?
2011. febr. 23. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!