Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop hűtésével kapcsolatosan...

Laptop hűtésével kapcsolatosan lehet valamilyen óvintézkedéseket tenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy kifingjon a gép a túlmelegedés miatt... Nem lehet ezt valahogy elővigyázatossággal megakadályozni?
2011. febr. 23. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, honnan veszed, hogy a túlmelegedés veszélye fent áll? Extrémen használatba van véve, pl. játékkal? Vagy csak megmérted, és sok volt?


Először is mérd le a hőmérsékletét, írd meg, aztán ráérünk foglalkozni vele, mert ha nincs is túlmelegedés, kár pénzt költeni rá, mert a gyári alaphűtő közepes használat mellett elég. Ha meg tényleg játszol, mint mondtam: hagyj fel vele, a laptop nem játékokra van.

2011. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még akkor sem tudnál notebookkal játszani, ha egy hűtőszekrény hőcserélőjét operálnád alá.


mert egyszerűen NINCS hőleadó felület! lehet a környezet -10 fokos is, akkor is kinyírod a géped extrém játékkal, mert annyira rossz a gyárban tervezett hőkicserélődés!

2011. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: dolgoztál te már laptoppal? Közel nem olyan rossz a hűtése, mint amilyennek beállítják. Anno én is eléggé megdolgoztattam a gépet, 1-2 játék alig futott, és hetekig játszottam vele. Cooler állvánnyal 50 felé sosem ment a hőfok. És semmi baja...
2011. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14:24 életében nem dolgozott notebookon, úgy mondja.


vagy nem volt a tiéd és csesztél rá, hogyan hajtod szét.


hogy a processzor melegszik, az egy dolog, de ottvan még a videókártya, a merevlemez, és sok más TTL áramkör, amik szintén teljesítményt vesznek fel.

Hogyan hűtöd azokat?

1 nyíláson, ami inkább nem is nyílás, hanem esztétikai dísz?

2011. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

MSI laptopom lesz (holnaptól), és rosszakat hallottam a hűtésről. Nem vagyok óriási nagy gamer, de ha játszom, akkor órákig, meg egyhuzamban. Az asztali gépem SZAR, azért akartam laptopot, meg személyes okokból...

De ha tényleg ilyen komoly a probléma, visszafogom magam.

2011. febr. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!