Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az a problémám lenne hogy...

Az a problémám lenne hogy win7 van a gépemen de vissza szeretném rakni az XP-t de mikor raknám vissza fele az XP-t a bootmenün keresztül akkor mikor hozná befelé a particíokat leáll és be ad egy kék halál féle ablakot ez miért van?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy valami speciális beállítást kell végre hajtanom de nem tudom h mit és hol ha valaki tudja és meg irná nekem az nagyon jó lenne
2011. febr. 23. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Újabb verzióra régebbit tenni elég körülményes, mert a Windows ilyen r*hadék. Formatáld a vinyót, ezzel törölsz mindent, ugye a Win7-et is, és az üres gépre rakd rá az XP-t.
2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és még is hogy formatáljam mert XP cd-vel egyáltalán nem megy semmi a bootmenüből sem tudom meg ha be van kapcsolva a gép akkór sem tok a telepítésre katintani
2011. febr. 23. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Indítsd csökkentett módban "Csak parancssor" állásban, és Format C:

Vagy ha tudsz szerezni egy partícionáló lemezt (Partition Magic, vagy pl. Hirens Boot Cd), indítsd azzal, és úgy már le tudod formázni. Ha már fut a Windows, akkor értelemszerűen nem fog menni, mert a Windows nem tud öngyilkosságot elkövetni

2011. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged sikerült az XP-t felrakni de most 1 ujabb hibába ütköztem még pedig a wifibe. egy ace emachines e525ös laptopom van és akár milyen illesztő progit rakok fel nem fogadja el és nem ismeri fel nem tudom h miért prbáltam atheros/broadcom/intel illesztő progikat de egyik sem müködött van valami ötletetek ?
2011. febr. 24. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:
sikeresen megoldottam a problémát :D win7-en leszedettem magával az illesztőprogit utána az XP-n letöltöttem ugyan azt csak jó valamire a win7 :)
2011. febr. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!