Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-ben eltünt a keresőm...

Windows 7-ben eltünt a keresőmező. Hol tudom visszarakni? A windows search be van pipálva a windows szolgáltatások be és kikapcsolásánál.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kíváncsivá tettél. Mit értesz az alatt, hogy kereső mező?

A Start menű testreszabásában lehet be, ill. kikapcsolni egy keresőt. Netán az Expolrerre gondolsz, az interneten való böngészéshez?

2011. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a start menü keresőjére és a mappáknál a jobb felső sarokban lévő kis fehér mezőra ahova ha beirom egy könyvtárnak,fájlnak a nevét akkor megkersi azt.
2011. febr. 23. 21:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott a válasz: Megnyitod a start menűt, majd jobb klikk bárhova. Előjön a tulajdonságok ablak, és abban megkeresed a kereső bekapcsolását. Még az is ott van, hogy hol keressen.
2011. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ott is megvan de még mindig hiányzik a keresőmező.
2011. febr. 24. 17:09
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Szemüveggel nézve is?
2011. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. febr. 25. 19:50
 7/22 anonim válasza:
100%
Nem tudom, megoldódott-é azóta ezen gondod, de lehet ez a baj:"Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Programok és szolgáltatások" Itt a bal oldalon van egy olyan, hogy Windows-szolgáltatások be-és kikapcsolása->Katt. Feljön egy albak, ott megkeresed a "Windows Search" opciót, és bepipálod(ha üres). Restart, és kész is. Gyakran kapcsolják ki mert gyorsítja a rendszer felállási idejét néhány mp-cel.
2011. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem oldódott meg a probléma.Ott már néztem és be van pipálva.
2011. márc. 11. 18:40
 9/22 anonim válasza:
0%
Ebben az esetben ajánlanék egy Windows XP SP3-at (ha lehet 64biteset), a windows 7 lemezedet, egy csavarhúzót, pár centiliter sósavat/benzint, ja meg egy jó ötkilós kalapácsot....az XP-t a gépedre, a win.7-et egy acéllapra, a többit meg...éld ki kreativitásodat! De ha nem futtatsz sok alkalmazást, illetve nincs szükséged DX-re, akkor nyugodtan szerezz be egy 93/98-as windowst. Tökéletes, nincs kék halál, nem vesznek el a keresők, stb.
2011. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Ellenőriztem az én win 7 emet, és megnyitottam a strtmenű, minden prgramot. És ott van alatta, a bal alsó sarokban: "keresés programokban és fájlokban". Egy kis fehér mező.
2011. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!