Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért távolították el a videómat?

Miért távolították el a videómat?

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy 1perces videót, a Family Guy-ból vágtam ki egy kis poént. Másnapra a Fox töröltette. Megértem, szerzői jogok meg minden, DE, kérdem én, hogy van az hogy egy natúr egy perces videót (ami ráadásul magyar, így egy külföldi az se tudja miről is szól), kapásból törölnek, míg ha beírjuk a keresőbe a sorozat nevét, millió számban jönnek találatok, némelyik pl. teljes epizód...Azokat miért nem bántják?
2011. febr. 24. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem offenzívát indítanak,csak szemezgetnek.Peched volt.
2011. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tedd fel, más névvel, címmel!

uis a kereső-robotokegyes szóösszetételekre (címekre) vannak beállítva és így alapból kiszúrták, ha olyan címmel tetted fel ami a "fekete listájukban" szerepelt)

2011. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!