Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy netes videó...

Mitől lehet, hogy netes videó lejátszásakor a monitor kikapcsol?

Figyelt kérdés
A netes játékok, és a gépen lévő, vagy lemezről játszott játékok és videók/filmek esetén minden rendben. Viszont ha netes videót szeretnék megnézni, a gép pár másodpercre lefagy, majd a monitor kikapcsol, a gépet pedig újra kell indítanom. Mi lehet a probléma?
2011. febr. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg másik böngészővel is. (chrome , firefox stb.)
2011. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Firefoxot használok ...
2011. febr. 24. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem,de csak tippelni tudok. Lehet megsérült a böngésződ és ez okoz gondot,ezért gondoltam ,hogy másikkal kéne megnézni.
2011. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos másik böngészővel sem megy ...

Nem lehet, hogy valamelyik segédprogram nem működik jól?

2011. febr. 24. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetne elvileg codec probléma is,de akkor megint csak az a kérdés,hogy a gépen található fájlokkal miért nincs gond.

Sajnos nincs ötletem.

2011. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért nagyon köszönöm!
2011. febr. 24. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Van vírus írtód szoktad átnézni hogy van e virusod??? az egyik haveromnál ugyan ez volt a probléma és utánna kiderült hogy vírusok csinálták
2011. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet, de az első dolgaink egyike volt a vírusirtó lefuttatása, vírus pedig nem volt a gépen.

Ha minden igaz, a jövő héten egy hozzáértő átvizsgálja, és ha kell újratelepíti a gépet, és persze a monitort is megnézni.

2011. márc. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!