Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan hatnak a...

Brumbulu kérdése:

Szerintetek hogyan hatnak a mai fiatalokra a lövöldözős játékok?

Figyelt kérdés
Esszét kéne írnom a lövöldözős játékok technikai és lélektani jellemzőiről, és ehhez kéne a segítség...
2011. febr. 24. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Rám sehogy... Látom hogy csak különböző rajzok össze vannak téve, és egyátalán nem valóság. Persze van egy pár hülyegyerek akiknek ez az életük, de azok biztos egy háttérben levő probléma elől menekültek ebbe.
2011. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt írják, hogy javítanak a látáson. szerintem ez érdekes

[link]

2011. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
reakcióidő is jelentősen csökken. pl bnőm öccse elég komoly codos és a legyet elkapja röptében.
2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De az hülyeség, hogy ettől kattannak be és lőnek szét mindent a suliban. Aki fogékony arra hogy meghülyüljön, ha nem ettől majd mástól fog csak idő kérdése. Egyszerűbb egy az emberek nagyrészének ismeretlen dolgot 5mp képanyagból hibáztatni
2011. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szokták mondani hogy agresszívabbak lesznek tőle a fiatalok, de szerintem ez közhely. Én is játszottam gyakran, számomra inkább feszültséglevezető. Viszont van néhány barátom aki tényleg megváltozott a játékoktól negatív irányban, szerintem ez típus- és nevelésfüggő, aki amúgy is nyugodt az nem fog feldühödni a lövöldözős játékoktól, de van akit ingerelnek, hergelnek a kihívások, persze magától a lövöldözős játéktól még senki nem lesz tömeggyilkos. A reakcióidő javulását meg inkább kapkodásnak mondanám, lövöldözős játékok hatására senki nem lesz ügyesebb a való életben, ez kb. "brit tudósok szerint" szintű állítás lehet. Esetleg ha valaki átviszi a fotelből a játékot a való életbe és mondjuk elkezd air-/paintbrushal játszani a barátaival akkor tényleg érhet valamit (ebben az esetben szintén fesz.levezető, na meg remek szabdidős tevékenység).
2011. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az eddigi válaszolókkal, ez egyénfüggő. Én is inkább feszültséglevezetésre használom őket (CoD MW2) és nagyszerűen beválnak. :)
2011. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!