Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék példákat olyan...

Szeretnék példákat olyan internetes, tematikus videomegosztókra vagy oldakra (engem inkább a tudományos-ismeretterjesztő-, természet- és oktatófilmek érdekelnek), ahol a videók mérete legalább 600 x 500 vagy 800 x 600 valamennyi pixel?

Figyelt kérdés
Tehát ekkora méretben vannak megcsinálva, nem pedig úgy, mint a legtöbb videómegosztóknál, pl. a legismertebb www.youtube.com vagy www.googlevideo.com nevű videómegosztóknál? Sajnos, amikor pl. a youtube-nál az Embed-nél a csillagocska ikonra kattintás után a 600 x 500 valamenyi méretet választottam, s ekkorában akartam elmenteni a számítógépemre a videófilmet, s a Media Player Classic nevű videólejátszóval megnéztem, akkor is homályos lett, nem tiszta mint pl. a tv-ben. Lehetséges-e nagy, tiszta méretben elmenteni pl. erről a videómegosztó oldalról?
2009. febr. 16. 18:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Az interneten van egy internetes portál, a Techline, amely több nagy méretű vagy nagyfelbontású filmeket sugárzó külföldi internetes videómegosztót említ, ezekkel kapcsolatos cikkekkel. Ilyenek a Joox, Stage6, Miro, Public Domain Torrents, Joost. Némely említett videómegosztónál a filmek mérete a 700x400 valamennyi pixelt is eléri. Ugyanakkor találtam egy magyar nyelvű videómegosztót is, amely a nagy méret felé közelít, csak az itt ajánlott filmek már jóval kisebbek (400x300 valamennyi pixelesek).
2009. febr. 19. 23:03
 2/2 A kérdező kommentje:
A Vimeo és a Pandora TV is megfelel a nagyfelbontású filmek keresésére és megnézésére vagy letöltésére.
2009. júl. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!