Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a tárhelyet?

Figyelt kérdés
Töröltem D-ről egy 1,5 gigás fájlt és a helyet nem kaptam vissza. Próbáltam CCleanert, töredezettségmentesítést, Advanced System Care-t de semmi. Mielőtt bárki megmerné kérdezni, nem nincs a lomtárban mert onnan már töröltem.
2011. febr. 28. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ezt már buktad sajnos... ha azt írod hogy formáztad akkor még lenne esély...(akkor ha nem másold oda semmit, abszolút semmit)

jártam már egyszer énis így azóta mindig megnézem mi van a lomtárban ha van benne valami :S

2011. febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pj0tr ***** válasza:

Előző. Olvasd el a kérdést még egyszer. Le akarta törölni a file-t, és sikerült is neki, de a hely ami felszabadult nem került jóváírásra.

Tippek:

1. Benézted, hogy mennyi szabad hely volt előtte.

2. Nézd meg a System Volume Information nevű mappát (rejtett rendszer, külön kell beállítgatni, hogy lássad és tudd módosítani. Minden meghajtó gyökerében van egy ilyen)

3. Formázzad le a vinyót (teljes nem fast)

4. scandisk/chkdsk (rendszerfüggő) teljes felület ellenőrzés opcióval

2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

chkdsk már megvolt de az nem talált semmit

formázni nem akarom mert sok fontos cucc van rajta amit kb lehetetlen lenne újra megszerezni és nem tudom lementeni jó részét

System Volume Information hozzáférés megtagadva annak ellenére hogy egyedüli rendszergazda vagyok

mielőtt töröltem s az után is kb 5 giga volt a szabad hely

2011. márc. 2. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
rendszer visszaállítás használhat valamit? mondjuk egyáltalán nem szeretném használni mert eddig 3ból 2x a winfos magát pusztította el annak ellenére hogy zökkenőmentesen lezajlott a visszaállítás ráadásul amikor sikerült akkor se segített sokat, sőt inkább rontott a helyzeten
2011. márc. 2. 20:15
 5/6 Pj0tr ***** válasza:

Külön kell engedélyezned, hogy a mappa tulajdonságainál látszódjon a "Biztonság" fül és ott hozzá kell adnod magad. Akármekkora admin vagy is a gépen, ahhoz a mappához alapvetően csak a rendszer fér hozzá.

A rendszervisszaállítást partíciónként lehet állítani. A rendszer meghajtón kívül szerintem letiltható az összesen.

A formázás pedig egy jó megoldás. Miért ne lehetne lementeni az összes anyagot? Kérsz valakitől egy merevlemezt ha más nem.

2011. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és hogy engedélyezhetem? microsoft support nem segített túl sokat csak annyit hogy látom de még ha az egyszerű megosztási beállítások fület ki is szedem akkor se látom a biztonság fület
2011. márc. 3. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!