Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok új partíciót...

Miért nem tudok új partíciót létrehozni?

Figyelt kérdés

Windows 7 op rendszerem van. 3meghajóm(1fő,1 rendszer visszaállító és egy HP tools) Mikor már leválsztottam a lehető legtöbb részt és próbálnám ugye elnevezni,meg elindítani a formázást ezt írja ki:The operation you selected will convert the

selected basic disk(s) to dynamic disk(s).If

you convert the disk(s) to dynamic,you will not be

able to start installed operating systems form any

volume on the disk(s) )except the current boot volume).

Are you sure you want to continue? ---

Majd rákattintok az igenre:

The pack name is invalid!


Ezt nem értem miért csinálja....nem jól van felrakva a rendszerem?Kérlek segítsetek,mert nem szereti a gépem az egy meghajtós megoldást sem annak ellenére,hogy nem engedi az újat.Előre is köszönöm


2011. márc. 1. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem valami külső programmal mint az EASEUS Partition Master próbáld meg a partíció létrehozást, a géped egyébként dinamikus lemezt akar valamiért létrehozni és azért reklamált mert ez esteben a többi partíciód nem lenne alkalmas rendszer indításra.
2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!