Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sehogy nem tudok egy mappát...

Tamasoft kérdése:

Sehogy nem tudok egy mappát törölni. Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Üres a mappa, rejtett fájl nincs benne. Regisztrációs adatbázis kitisztítva. Alkalmazás nem használja. Sima D:\Zene a neve, mégsem tudom törölni. Win7 rendszergazdai jogokkal sem.
2011. márc. 2. 08:40
 1/5 anonim válasza:
indítsd újra és próbáld meg úgy
2011. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg DOS parancssorból, vagy másik gépbe átültetett vinyóval.
2011. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a másik oprendszer jó ötlet! Kipróbálom. Sajnos az újraindítás nem elég; kb. 3 hónapos a probléma...
2011. márc. 2. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

pl. ezzel a kis progival!

csodákra képes.

[link]

(ha nod víruskergetőd van, a letöltés és telepítés idejére kapcsold ki, mert sikítozni fog!)

de csak a NOD, az még mindig veszélyesnek hiszi azt ami nem az, és a többi ezt már tudja, csak a NOD parázik!

feltelepítés után már vissza kapcsolhatod, érdekes, hogy akkor már nem tartja veszélyesnek....

2011. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült. Unlocker nem oldotta meg a problémát. DOS parancssorból sem lehetett törölni. Végül egy pendrive-linuxról bootoltam be, és kb 3 mp. alatt töröltem a kérdéses mappát. Köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!