Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire kamu az Eurostar...

Mennyire kamu az Eurostar touristik (német) cég nyereményjátékkal egybekötött bemutatója? Megszerezték személyes adataimat, és levélben invitálnak egy elegáns hotelbe, ahol garantált a nyeremény. Mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Megszerezték személyes adataimat, és levélben invitálnak egy elegáns hotelbe, ahol garantált a nyeremény. Mi lenne ez??? Nem akarok időt pocsékolni rá, ha kamu, kérem, válaszoljatok, ha tudtok bármit is.
2011. márc. 2. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kamu. Ha megszerezték a személyes adataidat, akkor nagy szükségük lehet rád. Mindenképp menjél el, vagy jelentkezz, amit kell.
2011. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

oh Istenem, mennyi hiszékeny bepalizható ember van...


direkt azért cibálnak el Németországba, csak odaútra, hogyha haza akarsz jutni egy darabban, mindenképp vásárolnod kell. A kamu nyeremény csak egy csapda. Miért nem lehet ezt megérteni?

2011. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na a lényeg, hogy nem N.O-ba kell menni, csak egy közeli szálloda egyik termébe, ahol valami bemutatót akarnak tartani. Hogy miről azt nem irták meg, de szép nyereményekkel kecsegtetik az embert. nekem is gyanús, de anyuék belelkesedtek, és mivel az én nevemre szól a levél, el akarnak cibálni. Ugyanis vihetek magammal egy embert. Nem szeretnék menni, nekem ez bűzlik. Olyanokat keresek, akiknek van ezzel tapasztalata, és el tudom mondani otthon, hogy miért hagyjanak már békén vele.
2011. márc. 3. 02:23
 4/11 missdyke válasza:
én is kiváncsi lennék néhány tapasztaltra.. édesanyám is kapott ilyen levelet tölük, megpróbálta hivni öket de csak postafiók jelentkezik vagy foglalt. Nekem is bűzlik!!
2011. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincsen ebben semmi büdös. Ezek az emberek szeretnék eladni a szar terméküket, üzleten kívül, egy szállodában. Van pár nagydumájú eladójuk, aki telebeszéli a fejedet a termékkel, és van olyan személy is közöttük, aki rögtön lecsap a termékrte, és vesz belőle ötöt. Erre mindenki beugrik a jó dumának, az ingyen ebédnek, és szégyelli, ha neki nem kell az ötrétegű matrac, meg az ágymelegítő, tízszeres áron. És azért nem mondják meg miről van szó konkrétan, mert akkor megnéznéd a neten, és látnád, hogy a bóvlijukat a tescoban is megveheted tizedáron. Mert ők is ott vették tavaly. Nem volt véletlen az a szlogen, hogy cipőt a cipőboltban kell venni.
2011. márc. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A napokban a bátyám kapot egy levelet ettől a cégtőlmelyben arrol értesitik.hogy ,,Nyert"értékes dijat.

5-6 nyeremény valóban felvan tüntetve de hogy ő mit nyert majd az elkövetkező napokban márc.14,15.16 -án tartandó előadáson tudhatja meg ,melyre vihet magával 1-2 főt.Nekem ez hasonlit a többi e-fajta kirándulós játékhoz.

Aki volt már ilyenen tudhatja,hogy a vásárlás a cél.

sőt ha nincs vevő nagyon haragosak és durvák,ugy beszélnek

az emberekkel mintha ők lennének mi értünk.

Tehát nézetem szerint,,kirándulásnak jo,de vásárolni nem szabad "

2011. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudod kedves kérdező, az sem nagyon fair dolog, hogy rendszeresen eljársz a kóstolókra, de nem veszel soha semmi kaját. Igaz, én sem veszek, de el sem megyek.
2011. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Jó lett volna,ha valaki olyan is válaszol,aki érintett a dologban!

Anyukám is kapott egy ilyen levelet,felsoroltak neki 5-6 nyeremény,amik közül az egyik az övé!

De én elzavarom öt,mivel ugysem vesz semmit,nincs arra neki fölösleges kidobni való pénze!Viszont egy Audi A4-es jól jönne!!!;)

Ha esetleg lenne még valaki,aki tud valami értelmeset,irjatok már léccci!!!:)

2011. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az Audi nekem is jól jönne.
2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jujj de régen tettem fel ezt a kérdést. Azóta se derült ki, hogy nyertek-e vagy sem. Na az meg eléggé rosszul esett, hogy az egyik kommentelő szerint én eljárogatok kóstolgatni, de nem vezek semmit. Dehogy járogatok. Akkor sem volt ilyesmire, ráadásul bűzlő dologra időm, amikor a kérdést feltettem. És még szép, hogy nem veszek amúgy sem semmit. Amire szükségem van, arra összespórolom, de nem tudok és nem is akarok ötvenezres takarókra meg százezres edénykészletre meg ki tudja miket árulnak még, költeni.
2012. jan. 23. 04:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!