Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnék Microsoft...

Honnan tudnék Microsoft Office 2007 csomagot ingyen letölteni?

Figyelt kérdés
Már töltöttem le, kérte a termékkulcsot, beillesztettem, elfogadta, de nem indult el, a menü átlátszó, azaz nem lehet rákattintani....a próbaverzió sem megy...! Valaki segtítsen!! KÖSZI!!
2011. márc. 5. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg, mert az MS office az bizony fizetős...


Ha nem tetszik, akkor javaslom:

[link]

ezt az ingyenes office csomagot vagy használhatsz egyéb verziókat, de azokat kevésbé ajánlom.

2011. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Portable 7modulos!

236.7 MB, kicsomagolva: 544 307 078 bite

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem ajánlom hogy letöltsd a legjobb fizetős vírusírtóm van és vírusos lett a gépem ert le akartam tölteni
2011. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt, VÉSZMADÁR!

(A válasz megírásának időpontja: ma 16:59)


(NEM SZOKTAM VÁLASZOKRA, VÁLASZOLNI, DE A KÉRDEZŐ ÉRDEKÉBEN jobb, ha "IGAZOLOM" az az állíttásod!)


Több, mint fél éve használom, NAPRAKÉSZ Nod-32 mellett, a javasolt programot, de amikor letöltöttem és telepítettem, Kaspersky-t használtam és az sem jelzett vírust!

De elvégeztem neked, csak a Te kedvedért a letöltött RAR archívumban, egy mély víruskeresést, az eredményét az alábbi képeken megtekintheted:

Víruskeresés:

[link]


Eredménye:

[link]


úgy, hogy kedves válaszoló, hajítsd ki nagyívben azt a viruskeresőnek nevezett akármit!

2011. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az OpenOffice-t ne használd, mert már kifutóban van.

A fejlesztői most már a LibreOffice-t fejlesztik, használd inkább azt: [link]

Ha mindenképp az MS Office kell, akkor vedd meg, vagy ha egyetemista vagy, akkor ingyen megkapod.

2011. márc. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hehe, vírustalanságot víruskeresővel bizonyítani... pfff

Max *remélheted*, hogy nincs benne semmi ügyes backdoor vagy rootkit, amit a csilli-villi víruskereső nem ismer.

A legtöbb, amit elmondhatsz, hogy Kaspersky és Nod szerint nincs benne semmi.

2011. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:28


... ha több, mint fél év óta, használom a 2007-es Portable verziót, a 2003-as FIX céges, professzionál mellett, úgy hogy az XP Op. rendszerem 3 és féléve lett telepítve és azóta nem, (sicc!), + az Outpost Firevall Pro Tűzfal, naprakészre frissítve, kemény védelemre állítva, (még a Microsoft és az I.Net szolgáltatóm is, minden egyes alkalommal, csak külön az engedélyemmell csatakozhat a hálózati portokhoz!)....sem jelzett a programmal kapcsolatban semmi Támadásra utaló jelet.

Nekem ennyi a biztonságos használathoz, bőven elég.

2011. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!