Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem működik...

Mit csináljak ha nem működik néhány billentyűm?

Figyelt kérdés
Már régebben is volt ilyen a laptopomon, hogy nem működött a "t" a "z" az "o" meg néha a "g" és az "f". Be is aduk a szervizbe, mert közben voltak más bajai is, és akkor ezt is megnézték. Amikor visszaküldték, egy darabig nem jött vissza ez a gond, de most megint. Már pár napja folyamatosan nem tudom ezeket a billentyűket használni. Van hogy egyszer működik, tehát biztos hogy nem elromlott, hanem csak elállítódott valami, gondolom. Van ötlete valakinek, hogy mi állódhatott el és hogy csinálhatnám meg? Eléggé fontos lenne. Köszi. (mielőtt valaki megkérdezné most is rossz csak bemásolással írtam be azt a pár betűt, hogy olvasható legyen:)
2011. márc. 5. 15:44
 1/1 Gishart ***** válasza:

Amig garanciális addig vidd vissza szervizbe. Egyébként nekem is volt ilyen, azóta erősebben kell nyomni a billentyűt. Ha nagyon nem akar megjavulni, akkor használj ASCII kódtáblát

100 körül már kisbetűk vannak:D Eléggé elvont megoldás, de amugy hasznos:D

2011. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!