Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki arulja mar el nekem,...

Valaki arulja mar el nekem, hogy annak mi ertelme van, hogy bit. Ly linkeken terjeszti mindenki az anyagat a twitteren, ahelyett, hogy a rendes linket adna meg?

Figyelt kérdés
Komolyan erdekel, mert tuti, ha ennyien csinaljak annak van valami ertelme, de en meg nem jottem ra, hogy mi, hogy bit.ly linkeken linkelik az anyagaikat a twitteren az emberek, cegek. Azert sem ertem, mert igy, hogy nem latsziuk a rendes link, csak miutan atiranyit a bit.ly cimrol gondolom a google sem a sajat site ra iranyulo linkenk kezeli.
2011. márc. 5. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
pont ez a lényeg hogy nem tudod mi van mögötte, mert ha [link] akkor nem kattintasz rá.. ráadásul a link is rövidebb nem 5m, a twitter üzenet korlátos hosszú
2011. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az eredeti ok egyszerű: 160 karakterbe nem minden fér bele

az más kérdés, hogy egyesek mire haszálják ezt (fertőzött oldalak terjesztése, burkolt reklám, stb)

2011. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

aaaaaha ertem. en is atwitteren lattam, akkor valoszinuleg ez a 140 karakteres limit miatt lehet.


Koszonom a valaszokat.


Elso: Amugy en ha nem mondjuk egy komoly ceg twittereben latom a linket, hanem cyberjack alatt, akkor a bit.ly linkben sem biznek nemcsak a nyerjauto.com/admegazadataidat_es_kisorsolunk ban.

2011. márc. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!