Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi gépről?

Figyelt kérdés

Egyik haverom szerint ez tökre szar, ő tuti nem vette volna meg.... Szerintetek? (kb egy hónapja kaptam szüleimtől..)

PC P5 ASUS-MSI P6000DUAL GAMER ULTIMATE

INTEL PENTIUM DUAL CORE 2X3200MHZ

+ 22"/55CM LCD MONITOR.

Socket 775 64BIT, support Core2QUAD FSB1333 ,PCI-E

4096MB DUAL DDR3 RAM

1000GB SATA II HDD

20X LG dual layer DVD író

ATI RADEON HD 5750 DDR5 1024MB DV/TVOUT/HDMI

, 5.1/7.1 HD audió

10/100 Lan + WIFI Lan, 6DB USB 2.0 , 2db elõlapi USB + audio

Fekete-ezüst ATX kivitel.

ASUS VH222 22" Fekete LCD Monitor FULL HD 1920X1080


2011. márc. 6. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A proci lehetne erősebb, de nem rossz egyébként.
2011. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Márió futtatására alkalmas;)
2011. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az a proci tényleg Dual-Core, akkor kb ugyanezt tudja a 3,5 éves gépem...
2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Haverodnak igaza van!


Én egy hónappal ezelőtt sem fektettem volna már be, Intel LGA775 -ös konfigba (ami már 4 éves technológia), legfőképpen meg Pentium Dual-Core -ba.

Gondolom szüleid nem értettek hozzá, ezért egy szuper marketbe leakasztották az első gépet, "amire játékos" gép volt írva, vagy amire valamelyik debil eladó rábeszélte őket, persze ilyen "teszkós féle" konfigok anyagilag is jól lehúzták az embereket. Szóval nyilván való, hogy ezt sokkal okosabban is lehetett volna csinálni ugyanebben az árban.


De ennek ellenére azért elfognak rajta döcögni a játékok min. 1 évig. Ajándék lónak meg amúgy sem szabad nézni a fogát. :D

2011. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Ja, és mégvalami!

Ezekbe "teszkós féle" konfigokba általában olcsó gagyi tápokat raknak, hogy ezzel is nagyobb legyen a profit. Ezek viszont a számítógépre veszélyesek lehetnek, és instabillá tehetik az egészet. Érdemes ezért megnézni milyet raktak bele. Ha valami noname Codegen féle, azt érdemes cserélni.

2011. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nekem szúrt szemet a 2 monitor? A véleményem az, ami az előttem szólóé, leakasztott konfig, ami manapság már nem versenyképes ha kifejezetten játékra használod. Persze pár évig jó szolgálatot fog tenni, ha nem kókány tápegységed van ami ne adj isten egyszer magával rántja a többi alkatrészt is a gari lejárta után pár héttel. Későbbiekben alaplap+proci upgrade javasolt részemről.
2011. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!