Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha a MIO C710-es...

Mi a teendő ha a MIO C710-es készülékre telepíteni szeretném az IGO PRIMO programot, de hibát ír ki? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Nekem MIO C710-es készülékem van. Felraktam a programot sd kártyára, működik is, de amikor a "Térkép"-re nyomok akkor a "map_housenumber_bg@130x28.bmp" hibát írja ki. Olvastam, hogy a 480as felbontásból másoljam át (nekem 320as), de úgy se működött. Amikor átmásoltam, meg azt hitte a progi, hogy 480asra van állítva és ekkor már az egész program nem jött be. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném. A sys-txt filét szerintem jól módosítottam, de ha meglenne valakinek, akkor azt is megmutathatná. Előre is köszönöm.
2011. márc. 8. 11:25
 1/2 DannyZuko ***** válasza:
mio 169en szívtam én is vele. data.zip-et cseréltem és beírtam sys-be is sorokat. küldj egy privit és elküldöm. amit viszont tudnod kell az az, hogy amikor minden faxa volt és használtam nagy hévvel, akkor egyszer csak kiakadt és soha többet nem tudtam beindítani. felkaptam az agyvizet és visszatettem a 8at. ha kell a cucc írj rám.
2011. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe, de már megoldottam. www.miofan.com találtam egy data.zip-et és így működik. Nekem még nem akadt ki, és remélem nem is fog, bár még csak 1 napig teszteltem.
2011. márc. 9. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!