Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitorom egyszercsak kikapcso...

Monitorom egyszercsak kikapcsolt. Nem működik. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Én gépeztem és a tesóm fekapcsolja a villanyt és kikapcsolódott ugy mint ha ki lenne húzva a konektórból de nem hozódott ki semmi. LG Monitor. már probáltam 3 kábellel de akkor sem müködik. mi a baja ?
2011. márc. 8. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a monitor kikapcsolódása és a villany felkapcsolása az egyszerre történt.
2011. márc. 8. 13:18
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem kicsapta a lámpa a monitor áramellátását
2011. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kicsapta a biztosítékot
2011. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem dobd ki az ablakon. Ha tud repülni, akkor nem beteg, de ha lezuhan, akkor vidd el az állatorvoshoz.
2011. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és azt a biztosítékot hol találom? És azt ki lehet cserélni ?
2011. márc. 8. 14:31
 6/11 A kérdező kommentje:
És milyen biztositék kell ?
2011. márc. 8. 14:35
 7/11 anonim válasza:
Azt fel kell kapcsolni újra. Azt tudom, hogy itthon hol találom, de hogy nálatok... Egy kapcsoló valahol a lakásban :D Azt nem kell kicserélni, csak vissza kell nyomni. Szüleidet nem tudod erről megkérdezni??
2011. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nem. ti rosszul értettétek. a monitorral van a baj. Áram van ebbe a konektorba mert ebbe van bedugva a gép is. és ez a monitor helyett van egy másik (aminek baja van) de az kissé gagyi és gondoltam megkérdem mi a baja hogy visszahozzam azt.
2011. márc. 8. 17:33
 9/11 anonim válasza:
Ha sima crt akkor dobd ki, ha tft akkor lehet elvinni szervizbe és lehet megjavítják, de valszeg nem tudják. Ha van biztosításotok (lakás), akkor vidd el szervizbe és kérd meg őket, hogy vizsgálják meg, hogy nem-e villámcsapás okozta (tudom hogy nem az okozta :D) és adjanak róla papírt. Ezzel elmész a biztosítóhoz, és ha olyan körű a biztosításotok(általában a lakásbiztosítások ilyenek) akkor kifizetik. Sok sikert!!
2011. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
meghalt a táp... fogyó alkatrész...
2011. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!