Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon a mennyire vagy...

Facebookon a mennyire vagy okos? Alkalmazásban milyen kérdések vannak? Írjuk össze és csináljunk 100%-os tesztet!

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló! Hiszed vagy sem, én írtam azt az alkalmazást. Úgy fejlesztettem ki, hogy ne tudd 100 százalékra megcsinálni. Egyrészt az idő miatt. Ha csak egy másodpercet is gondolkozol minden kérdésen, máris vesztettél kb 0.2 - 0.3 százalékot.

Másrészt több száz kérdés van, ezek egy része ú. n. dinamikus, ennek az a lényege, hogy folyamatosan változik a kérdés, és így a jó válasz is. Pl. van egy ilyen:

Hány ember ül körben, ha a 4. -kel szemben a 8. ül?

Itt a 4 és a 8 helyett minden alkalommal más és más számok szerepelnek. Persze a logika ismeretében a rendszer kiszámolja a jó választ, és ad még mellé két rosszat is.

2011. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, az előző vagyok. Szóval én találtam ki a kérdéseket, és jó vagyok fejszámolásban, de még így is 98 % körüli a rekordom.
2011. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!