Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmet, de...

Letöltöttem egy filmet, de nem tudom lejátszani. Hogyan csináljam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, és a mappába amit letöltött, van 1 sample nevezetű mappa, abba van 1 video ami kb 1 perces, van 1 sub nevű mappa ami gondolom a felirat lenne, meg van mellette csomó fájl. Már több ilyen filmet is töltöttem, de nem tudom hogy kell lejátszani. ha az 1ik fájlra rákattintok, a lejátszó program nem reagál semmit. lehet hogy nincs megfelelő lejátszóm hozzá? mit kellene töltenem? mert van olyan film, amelyiknek a letöltött mappájában csak 3 fájl van, az közül ha 1et elindítok akkor végig tudom nézni a filmet. azokkal semmi probléma nincs. mit tehetnék?
2011. márc. 10. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
winrar letölt, csomó fájl közül zip/rar végűre rákattint, kicsomagol.
2011. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A winrar az jó vagy winzip
2011. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) csak nem láttam, mert nemvolt winrarom:D
2011. márc. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!