Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az előlapi jack-aljzat-ba ha...

Az előlapi jack-aljzat-ba ha bedugom a fülhallgatót azt miért nem érzékeli? A zene szól benne, csak nem érzékeli, mert a Realtek Hd Audio Manager (ez a program mutatja hogy mi van bedugva a gépbe) nem érzékeli hogy előlre be lenne dugva valami.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek
2011. márc. 13. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha -egyébként- szól akkor érzékeli, csak legfeljebb nem jelzi ki a tálcán. A Realtekben az >audio I/O< menűpontban beállíthatod, hogy kijelezze.
2011. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert az lenne a lényeg hogy ha elől bedugok a fejhallgatót akkor a hangszóró elnémuljon.Belehet állítani-csak az a baj hogy ha nem érzékeli a fülhallgatót akkor nem némul el a hangszóró.[De azt se értem hogyha a fülhallgatóba szól a zene akkor hogyhogy nem jelzi hogy be van dugva?]
2011. márc. 13. 15:50
 3/10 A kérdező kommentje:

HOGY KELL BEÁLLÍTANI?????

mERT ÉN MÁR PRÓBÁLTAM DE NEMTUDOM!

IGEN A REALTEK AUDIO I/O

ÉS TOVÁBB?

2011. márc. 13. 15:53
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs letilva az előlapi aljzat érzékelése és még se mutatja ki hogy bevan dugva

SEGÍTSETEK

2011. márc. 13. 15:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha letiltom akkor is szól
2011. márc. 13. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Gigabyte alaplapom van, Realtek-el. Nekem BE KELL KAPCSOLNI azt, hogy "Előlapi Jack-aljzat érzékelés letiltása", mert különben egyszerűen nem szól. Így viszont mindkettőbe megy a hang- ez nekem kényelmesebb is. Azt javaslom, hogy ha headsetet használsz, akkor kapcsold ki egyszerűen a hangfalad. Még áramot is spórolsz.

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen van

És köszi

2011. márc. 13. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Gotta love Gyakorikerdesek! :)


Hihetetlen, hogy itt előbb választ kapok, mint akármilyen keresésre a google-lel.


Meg az is hihetetlen, hogy a gigabyte mobo magyar felhasználói felületén valamit nyilvánvalóan rosszul fordítottak... :)

2011. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na igen, a technika ördöge.

Ki gondolta volna hogy a figyelést ki kell kapcsolni.

Friss win7-nél nekem működött pár napig, aztán lófaszt működött.

Köszi a letiltós megoldást :)

Am miért van az ha visszaállítom és inaktívnak látom akkor is szól?

2011. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Köszönöm ezt az előlapi kikapcsolásos cuccost már egy hete szenvedek ezzel a sz.ral már kezdtem azt hinni hogy én vagyok bal f és pedig informatikai suliba járok ><
2014. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!