Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számtech hulladékot átvesznek...

Számtech hulladékot átvesznek valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondolom nem vagyok egyedül vele, hogy rengeteg számtech cuccból és gépből visszamaradt alkatrészem van, de nem tudok velük mit kezdeni, eladni meg...Az egészet feltettem egyszerre a vetarára egy 3000ezerért, de senkinek nem kellettek. Ezeket nem veszik át valahol esetleg?
2011. márc. 13. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mien cuccok? infót róluk írj pls
2011. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3db kb1gb-s winchester, egy kisült AsusA7n8X-e deluxe alaplap, rossz cd-olvasók, egy doboznyi rossz fülhallgató és kábelek, egy 150W tápegység, P1 gépház alaplappal, P1 adatkábelek a winchesterhez, kiégett ATI radeon és G-force videókártya, 2db rossz CRT monitor meg még néhány hasonló apróság + van egy elfüstölt alaplapú gépem, amiben nem tudom mi működik és mi nem(vga kártya, memóriakártya, CPU, procihűtő, kábelek mind benne vannak) és ennek a háza...meg egyéb hasonló cuccok.
2011. márc. 13. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Mmmm ez szép kis gyűjteményt. Azt javaslom azonban, hogy ami ezek közül még működik, azt tartsd meg. Mindig jó a tartalék. Amig meg nem...

Én a helyedben utánagugliznék, hogy hol vesznek át elektronikai hulladékot.

Mindenesetre örülök, hogy legalább eszedbejutott a dolog. Sokan csak kib@asszák az árok szélére, azt csá...

2011. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!