Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kisebb elektronikai tárgyaknak...

Kisebb elektronikai tárgyaknak érzéseik is vannak? Vagy csak csupán véletlen?

Figyelt kérdés
A telefonom nagyon vacakol! Nem olvassa a Micro SD kártyáját! Na mondom, ezt visszavisszük a Media Marktba! Az úton mindvégig lefagyott leállt, amikor megpróbáltam megnyitni az (új) kártyát! OK! Rányomtam a megnyitásra, és amint beléptünk az ajtón a telefonom egyből megnyitotta, és működött! Odavittük a púltoshoz, és mondta, hogy ezt mutassuk meg a Biztonsági őröknek! És ilyenkor jött a baj, hogy nem tudtuk bizonyítani, mert a telefonom mind végig olvasta a MICRos Sd kártyáját! OK! Na akkor hazamentünk olvassa! Ennek megörültem, hogy működik! Másnak reggel a suliban amikor hallgattam volna a zenét lefagy megáll megszakad! Van ilyen? Vagy csak a véletlen?
2011. márc. 13. 20:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges az, hogy amikor az ember megvesz egy elektronikai tárgyat, akkor valamiféle belső érzése lesz a tárgynak? Vagy ez csah hamis? Az is lehetséges, hogy amikor az ember viszi be a szervízbe az elromlott készüléket, akor az ember annyira hozzákötődött a tárgyahoz, hogy gondolatban azt gondolja az ember, hogy működjön, így űködik!
2011. márc. 13. 20:56
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak érzéseik. Biztos láttad is a "kedves mobil" reklámot amikor a régi rátámad a tulajra vérben forgó szemekkel.


Zenehallgatás közben simogatni kell.

2011. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom! Ma is hallgattam volna a rádiót, elveszem a telefontól a kezem, és nincs jel, de amint hozzáérek az oldalához és simogatni kezdem, azonnal működik! Na de hát most ennyire nem kéne kitolni velem! A én telefonom: Nokia 5130XPress Music! Szeretem a zenét, meg szépen is nézett ki ezért választottam!
2011. márc. 13. 21:00
 4/16 A kérdező kommentje:
Régi gépemmel is így voltam! Visszaraktam, és amikor be akarom dugni az internetet a gép hangosan elkezdett vinnyogni! Hátrébmentem abbahagyta! Ugyan ezt megcsinálta velem, 3x aztán ráütöttem egyet és abbahagyta!
2011. márc. 13. 21:01
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez most komoly kérdés?:D behalok

Szerintem kontakthiba a telefon és a kártya között. Az szokott ilyen vicces eseményeket produkálni.

2011. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De én mst azt is néztem, hogy amikor lejár a garanciája, szétszedem, szerzek egy Micro Sd adaptert, abból kiszedem valahogy az Sd olvasót becsavarozom a telefonomba és kész%
2011. márc. 13. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, megcsináltad a napom, még meg is simiztem a gépem, úgy meghatódtam ezen. :D
2011. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ez még a jobbik eset,de van amikor azt mondják ez a hiba nem hiba,ilyen a működése... egyszer egy porszívót vittünk vissza a Saturnba,porzsák nélküli 2ezer wattos, és nem szívott egyszerűen egy papírlapot nem bírt felemelni,hiába vitáztunk őszerintük ez ilyen,mind1 ment a sufniba dísznek,buxából meg -16.000ft
2011. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen ha nem áll ki az ember az igazáért.
2011. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ajánlom elolvasásra Stanislaw Lem egyik novelláját a Mosógépek Lázadását!!
2011. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!