Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintettek melyik a jobb?...

Kurbi kérdése:

Szerintettek melyik a jobb? Windows XP-Windows 7? Amire használni szeretném: Internetre MSN Kisebb online játékok A gépem pedig egy Dell inspiron 1501-es.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen attól függ, hogy mire akarod használni. Én a gép adatait néztem, és mivel ez egy netbook, kicsi a teljesítménye, a Win7 nem működne megfelelően. 1GB RAM-on alig döcögne. Úgyhogy XP.
2011. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 P.O.C. ***** válasza:

Inkább a Windows XP. Persze ilyen felhasználásra a Windows 7 lenne jobb, mert biztonságosabb, de sajna a hivatalos oldalon XP és Vista -hoz vannak driverek.

Annak a legendának meg nem kell hinni, hogy minden Vista -s driver jó Win 7-hez. Persze ha van kedved Win 7 driverekre vadászgatni, akkor inkább a Win 7, talán a hardverek egy részét magától is felismeri.

2011. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
POC, most arra utalsz, hogy pl. alap Vistás gépre nem ajánlott 7-et tenni, mert vadászni kell a driverekre? Én Vistával vettem a laptop-ot, felpakoltam rá a 7-et, és konkrétan 1 driverre SEM kellett vadásznom, ment mindenféle driver letöltés nélkül.
2011. márc. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 P.O.C. ***** válasza:
Persze ne feledkezzünk el a Linux -okról sem, tök ingyenes. Vagyis nem kell megvenni vagy lopni. És Linux alá is lehet MSN-t varázsolni (pl.:aMSN). Azon kívül mindenre alkalmas amit felsoroltál, sőt.. :)
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aMSN sem kell, Wine megoldja a gondot. :)
2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2011. márc. 14. 10:34
 7/10 P.O.C. ***** válasza:

10:28

---------------------

Mindig vannak szerencsés eseteket. Ettől még nem szabad általánosítani! Sajnos én inkább azt tapasztaltam, hogy nem. Persze sok esetben, ha a laptop gyártó oldalán nincs fent a kívánt Windows 7 driver, akkor az alkatrész/chipset gyártó oldalán igen. Ezen kívül a Windows Update is sokat segíthet.

2011. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak erre szeretnéd használni, akkor ott van az Ubunto netbook Edition is - [link]
2011. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
WinXP egyértelműen. Itt a Win7 is működni fog, de kínszenvedés lesz. (1 GB ram kell a 7-nek)
2013. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Windows 7.
2013. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!