Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha vakuval csináltam egy...

Ha vakuval csináltam egy képet tükörben, és látszik a vaku felvillanása, azt hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
A vaku felvillanását szeretném eltávolítani a képről. Hogyan lehet?
2011. márc. 19. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A; fogod az épp kéznél lévő képszerkesztő programot és elkezded radírozni a képnek a vakus részét. Ezzel persze bűnronda lesz a kép, de az esztétikát nem láttam, mint kritériumot. A képen eredetileg nem látható részleteket nem fogsz sehogy előhozni.


B; úgy csinálsz képet, hogy a kamera téged néz és nem a tükröt. Még jobb, ha megkérsz valakit, hogy fényképezzen le!


C; ha azért nem kérhetsz meg senkit a fényképezésre, mert teljes alakos pucér képet akarsz magadról, akkor előre szólok hogy a mellbimbo.eu-n fog kikötni.

2011. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

normális választ kértem -.-"

Úgy kellene eltüntetni hogy a képen lehetőleg semmi nagy esztétikai hiba ne legyen...

2011. márc. 19. 18:56
 3/4 Egerecske ***** válasza:

próbáld meg ezt : [link]

Magyarul is tud,, van benne egy olyan h felesleges részek eltüntetése :)

2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tedd fel a képet pl. erre az oldalra: [link]

a kapott linket másold be ide, PS. -al megoldjuk!

és a kész kép linkjét, elküldöm privibe.

2011. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!