Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy rakjam össze (Kérdésed...

Hogy rakjam össze (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés

letöltöttem ey filmet. kicsomagoltam a darabokat, de nem egy film lett belőle, hanem négy darab van:

VTS_01_0

VTS_01_1

VTS_01_2

VTS_01_3

VIDEO_TS

A 0-hoz és a Ts-hez valami szövegdokumentum is van (a film szinronos), amit meg sem tudok nyitni.


Tudom, h kicsit homályos, de remélem, valaki tud segíteni! köszi!


2011. márc. 19. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket ki kell írni DVD-re, vagy VLC media playerrel megnyitni. Feleslegesen ne csinálj belőle avit!
2011. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy dvd fájljait tükrözi.

KM playerrel lejátszhatod, vagy kiírhatod lemezre.

Általában *.iso ban rakják föl, ahhoz meg dujál egy virtuális meghajtó, akkor rögtön dvd-ként viselkedik.

2011. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
számtechből elég hülye vagyok, szóval a második hozzászólásból nem sokat értek. DVDre meg nem akarom kiírni, nem lehet anélkül?
2011. márc. 19. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
vlc vagy km playerrel tudod lejátszani, csak a dvd lejátszásnál a video_ts mappát kell megadnod, de sztem így is magas
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:) nem szégyellem...

mindegy, akkor megnézem külön-külön

azért köszi

2011. márc. 19. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!