Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UTorrent letöltés után nem...

UTorrent letöltés után nem seedel (egy torrentnél sem) egy dekát sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi lehet rosszul beállítva? Engedélyeztem az ütemezőt, de csak ott van a Sárga alapos felkiáltó jel, hogy hálózati beállítás probléma.

T-Hóm Pirelli Routert használok. :)


2011. márc. 21. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen plusz beállítást nem igényel az hogy seedelni tudj. Az ütemező is csak korlátozó beállításokat tartalmaz. Ha futtatod a torrentet, és lesz rád kapcsolódó letöltő, akkor el fog indulni a feltöltés. Ezt te befolyásolni nem tudod kedvezően, csak a valószínűséget rontani korlátozó dolgokkal. Alapesetben csak hagyni kellene futni a torrentet, és idővel kapcsolódni fognak. Sok külső tényezőn múlik az hogy milyen arányban és meddig tudsz feltölteni.
2011. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
port átirányítás be van állítva a rúteren?
2011. márc. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
2011. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, de hiába van letöltő, nem indul el. Most megcsináltam a port átirányítást, amit linkeltél, most mintha jobb lenne, de továbbra is ott a jel.
2011. márc. 22. 08:09
 5/9 Pj0tr ***** válasza:

Ott lent a kis felkiáltójel csupán azt jelzi, hogy passzív módban vagy, vagyis nem tud olyanokhoz kapcsolódni a gép akik szintén ilyen problémával küzdenek.

A másik, hogy sok minden függ a netedtől. Ha a kapcsolódó kliens látja, hogy nagyok a válaszidők, kicsi a sebesség amit tud a neted, akkor nem kér semmit tőled, inkább egy olyantól fogja kérni a darabokat (természetesen, csak ha van), akik gyorsan sokat tudnak adni. Némely szervereken nagyon nagy az overseed, ami miatt a sz@rabb nettel rendelkezők nem tudnak érvényesülni...

2011. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az addig rendben van, de akérmilyennel próbálkoztam eddig soha semmi. Évek óta nem töltöttem fel lóf@szt sem. Olyat is töltöttem már fel ahol semmi seed szerver, se senki nem töltötte fel, csak én meg rajtam kívül 3-an egy fikarcnyi sem ment fel.

Most is elindítom a klienst, tölti felfele olyan 5-10 percig és vége, leáll az egész.

2011. márc. 22. 11:50
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Bérelj seed szervert.
2011. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) Gondoltam rá, de Magyarországon élünk és átlag magyar vagyok. :)
2011. márc. 22. 14:07
 9/9 A kérdező kommentje:
Most megcsináltam ugyanezt az Azureussal is. Menjen a uTorrent a kurv@ anyjába. :)
2011. márc. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!