Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobil internetezéssel kapcsola...

Mobil internetezéssel kapcsolatban lenne szükségem segítségre. Mit ajánlotok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Olyan szolgáltatásra van szükségem, ahol internetezni tudok laptopon, lehetőleg az ország bármely pontján.

Ezekről olvastam:

- mobiltelefon segítségével, vezetékes kapcsolattal

- mobiltelefon segítségével, Bluetooth kapcsolattal

- USB modemmel

- beépített modemmel

A legfontosabb, hogy állandóan online tudjak lenni, az ár csak másodlagos.

Melyik lenne a legjobb?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!


2011. márc. 23. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Négy éve használom az USB modemes (stick) mobilnetet, ez az utóbbi évben nagyon stabil és megbízható lett. Vodafone a szolgáltató.
2011. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel gyakorlatilag 1 Forintért adnak USB-modemet, nem is érdemes más eszközzel.
2011. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A beépített modem a legpraktikusabb, az nem lóg ki a laptopból, nem törik le, nem kell ki-be húzogatni, csak előveszed a gépet bárhol az országban, és netezel.

Nekem volt egy Nokia netbookom, oldalt egy résbe benyomtam a Telenoros SIM kártyát, beírtam az APN nevét, és már ment is rajta a net bárhol, minden külön cucc nélkül.


Tehát én mindenképpen a beépített modemes laptopot vagy netbookot ajánlom, főleg, ha az ár nem számít.

2011. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vodafone-nál is van netbook, beépített USB modemmel. Méghozzá Dell Inspiron. De ha más gépen (akár asztali gépen vagy más laptopon) is használni akarod, akkor jobb a bárhová elvihető USB stick.

[link]

2011. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!